Ledelse og ansatte

Ledelse og administrasjon:

 

 Halvor Holm

Rektor: Halvor Holm

E-post: jordal@ude.oslo.kommune.no

 

Assisterende rektor og ansvarlig for 8. trinn: Joachim Hirsch

E-post: joachim.hirsch@ude.oslo.kommune.no

 

Undervisningsinspektør og ansvarlig for 9. trinn: Sigrun Skrøvset

E-post: sigrun.skrovset@ude.oslo.kommune.no

 

Undervisningsinspektør, rådgiver og ansvarlig for 10. trinn: Christel Nyheim

E-post: christel.nyheim@ude.oslo.kommune.no

 

Trine Gustafson

Utviklingsleder: Trine Gustafson

E-post: trine.gustafson@ude.oslo.kommune.no

 

Christina Damhaug

Sosialrådgiver: Christina Damhaug

E-post: christina.damhaug@ude.oslo.kommune.no

 

Rådgiver: Beret Mørkved Vorren

Ë-post: beret.vorren@osloskolen.no

 

Hanne Kristin Ellertsen

Kontorleder: Hanne Kristin Ellertsen

E-post: hanne.ellertsen@ude.oslo.kommune.no

 

Guro Nilsen

Konsulent: Guro Nilsen

E-post: guro.nilsen@ude.oslo.kommune.no